Urządzenia do zamrażania rur

Najpopularniejsze modele urządzeń do zamrażania rur dostępne w Polsce to:

1. Urządzenie do zamrażania rur REMS Frigo 2 F-Zero

Rems Frigo 2 F-zero urządzenie do zamrażania rur
Rems Frigo 2 F-zero

– to urządzenie umożliwia zamrażanie rur o średnicach od 1/8 cala do 2 1/2 cala. REMS Frigo 2 F-Zero to elektryczna zamrażarka do rur z zamkniętym obiegiem środka mrożącego. Zamrażarka może być wykorzystywana do mrożenia rur ze stali, miedzi, tworzywa i stabilizowanych Ø ⅛–2″, Ø 10–60 mm. Posiada agregat chłodzący 230 V, 50 Hz, 430 W, 2 węże mrożące o długości 2,5m, 2 opaski mocujące, 2 termometry cyfrowe z wyświetlaczem LCD oraz butelkę ze spryskiwaczem.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: REMS Frigo 2 F-Zero

2. Urządzenie do zamrażania rur REMS Eskimo

Zamrażarka Rems Eskimo
Zamrażarka Rems Eskimo

REMS Eskimo to zamrażarka rur w której czynnikiem mrożącym jest dwutlenek węgla. Zamrażarka może być wykorzystana do zamrażania rur stalowych, miedzianych, z tworzywa i stabilizowanych o średnicy Ø ⅛–2″, Ø 10–60 mm. W zestawie znajduje się 10 par opasek mrożących w różnych rozmiarach do całego zakresu roboczego.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: REMS Eskimo

3. Urządzenie do zamrażania rur Rothenberger RoFrost Turbo 2

Rothenberger RoFrost Turbo 2
Rothenberger RoFrost Turbo 2

Rothenberger RoFrost Turbo 2 – to urządzenie, które pozwala na zamrażanie rur rur miedzianych o średnicy 10 – 60 mm lub 3/8″ – 2.1/8″ i rur stalowych o średnicy 1/8″ – 2″. Posiada ono funkcję szybkiego zamrażania oraz łatwą w obsłudze konstrukcję.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Rothenberger RoFrost Turbo 2

4. Urządzenie do zamrażania rur RIDGID Model SF-2500 – to urządzenie, które pozwala na zamrażanie rur o średnicach od 1/8 cala do 2 1/2 cala. Posiada ono funkcję szybkiego zamrażania oraz wytrzymałą konstrukcję. Warto jednak pamiętać, że dostępność poszczególnych modeli urządzeń może się różnić w zależności od regionu i dostawcy.